top of page
Yoga at Home

UZMANLARIMIZ

Her seviye için dersler veren uzman kadromuzu yakından tanıyın.

krişnamalayoga2.jpg

KRİŞNA MALA

Ayurvedik Yoga

Bu pratikle hareketin yarattığı korkuyu (vata), dönüşümün yarattığı öfkeyi (pitta) ve köklenmenin yarattığı takılıp kalmayı (kapha) aşma öğrenilir. Doğru yöne gitmek için vata, katılımcının yaşam deneyimlerini sindirmesi için pitta ve temelimizin sağlam olması için de kapha dengelenir.  

Size ayurvedik bir asana pratiği deneyimi sunan bu dersimizde kendinizi sadece harika hissetmekle kalmayacaksınız, aynı zamanda bu tür bir pratiğin sizi fiziksel, zihinsel ve  duygusal olarak çok daha derin bir seviyede beslediğini de hissedeceksiniz.

EvrimHoca.jpg

EVRİM

Açık Kapı Hatha Yoga

Hatha Yoga'nın amacı, enerji kanallarını arındırmak ve fiziksel ve zihinsel dengesizliklerini ortadan kaldırmaktır. Düzgün uygulandığında, Hatha Yoga vücudun arınmasına ve yaşam enerjisinin veya pranik enerjinin uyanmasına yol açar.

WhatsApp Image 2021-09-12 at 12.12.15.jpeg

YULİYA

Hatha Yoga

Bu derste, fiziksel egzersizler ve nefes çalışmaları (pranayama) ile birlikte cildinizi, kaslarınızı ve kemiklerinizi hizalamak için tasarlanmış diziler sistemi uygulanır. Vücudumuzdaki gerilmiş bölgelerin rahatladığını ve ruhsal dengemizi bulmamıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.

AycaHoca.jpg

ADİ RASA

Hatha Yoga

Hatha Yoga’nın en kadim ve klasik içeriğini deneyimleyeceğiniz bu ders akışı, Yog Vidya Gurukul ekolüne bağlı olarak 60 dk süreli planlanır. Açılış mantrasıyla başlayan ders, başlangıç ve orta seviye Asana serileri ile devam eder. Farklı Yogik Nefes teknikleri, Mudralar ve Bandha teknikleri öğretilir. Son 15 dakikasında pranayama egzersizi & derin gevşeme deneyimlendikten sonra, kapanış mantrası söylenir.

WhatsApp Image 2021-09-13 at 11.46.07.jpeg

SADBHUJA

Aştanga Yoga

Aynı asanaların düzenli olarak pratik edildiği bu derste, nefes farkındalığıyla vücudun dayanıklı, güçlü ve esnek olması sağlanırken zihin stabil bir hale gelir. 

IMG_3398.JPG

İLKNUR

Açık Kapı Vinyasa Yoga

Klasik yoga pozlarının nefesle uyumlu hareket serileri olarak uygulandığı bu derste bedenin esnemesi ve güçlenmesi hedeflenir. Akışlarda nefeslere odaklanmak, merkezi sinir sistemini sakinleştirir ve hareketli bir meditasyon konumu sağlar.

bottom of page