Image by Annie Spratt

RASAYANA
GENÇLEŞME VE CANLANMA KAMPI
26 - 29 AĞUSTOS 2021

YOGA • AYURVEDA

CANLANMA TERAPİSİ

Rasayana, Ayurveda’da canlanma terapilerine verilen genel bir isim.

Rasa, kelime anlamıyla öz demek, yaşamımızın özünü tekrar bulmak için Akbük’ün güzel ortamında bir araya geliyoruz.

KAMP PROGRAMI

Sabahları dinamik Ashtanga yoga dersleri sonrası yoga nidra seanslarında derin bir şekilde gevşeyeceğiz ve dinleneceğiz, sonra Ayurvedik olarak hazırlanan yemeklerle bedenimizi besleyeceğiz. Bu yemekler satvik ilkelere dayandığı için zihnimizin de dengelendiğini ve hem sakinleşip hem de canlandığını hissedeceğiz.

 

Rasayana kavramı üzerinde konuştuğumuz seminerler sonrası günlük olarak kullanabileceğimiz ve duyularımızı uyandıran, canlandıran çeşitli pratikleri birlikte uygulamayı öğreneceğiz. Ayrıca atölye çalışmalarımızda bu pratiklerde kullanacağımız çeşitli rasayana etkisi olan yağları, burun damlaları, sürme gibi ürünleri yapmayı da öğreneceğiz.

Lezzetli ve hafif bir yemeğin ne kadar mutluluk verici ve doyurucu da olabileceğini ve kendimizi ne kadar iyi hissedebileceğimizi göreceğiz. Yemeklerimiz Ajasrika rasayana ilkelerine göre hazırlanacak ve bu güzel öğle yemeğinden sonra doğada ve denizde olmak için güzel bir aramız olacak.  

 

Akşamüstü yaşlanmayı geciktirici etkisi olan kozmetik ürünleri yapmak isteyen meraklılar tekrar buluşacaklar ve hafif bir akşam yemeğinden sonra ise ateş başında mantra meditasyonu yapacağız. Ve maha mantra’nın titreşimlerinde bilincimizin de nasıl yükseldiğini ve saflaştığını göreceğiz.    

Herkesi bu harika kampa bekliyoruz!

Katılım sayısı 14 kişi ile sınırlıdır.

Herşey dahil katılım ücreti 1800 TL'dir.
Kamp yeri: Maya Yoga Farm, Akbük/Muğla

 

Rezervasyon

Goranga Yoga Merkezi 0212 234 36 33

Meryem Özörnek 0532 251 07 45

Serhat Şen 0530 545 17 23

info@gorangayoga.com